Range Rover Sport SVR Bērnu elektriskā automašīna 09-4794 sarkana

Jauna Range Rover Sport SVR Bērnu elektriskā automašīna 09-4794 sarkana

Šis auto izskatās gluži kā īstais Range Rover Sport SVR ar tādu pašu ērtu sēdekli un drošības jostu.

Automašīnas akumulators ir 12V un tam ir 2 motori. Pateicoties tam, jūsu bērnam būs vairāk prieka no braukšanas! Automašīna var braukt no 1,5 līdz 2 stundām, un laiks pilnai uzlādei ir no 9 līdz 10 stundām. Iekļauts lādētājs. Pateicoties šim jaudīgajam akumulatoram un motoram, transportlīdzeklis ir piemērots braukšanai arī pa nelīdzenām virsmām kā,piemēram, zāli.

Automašīnai ir ļoti detalizēts informācijas panelis ar daudzām dažādām funkcijām. Piemēram, imitē motora skaņas, ir signāltaure un citi skaņas efekti, kā arī ir USB un MP3 savienojums,var ieslēgt gaismas. Range Rover Sport ir 3 pārnesumi, un tas var virzīties uz priekšu ar ātrumiem- 1,7km/h; 2,4km/h un 3,2km/h. Automašīna var braukt atpakaļgaitā. 

Turklāt automašīnu var vadīt izmantojot tālvadības pulti. Tālvadības pultij ir 2,4 GHz josla, kas ļauj vadīt automašīnu 25 līdz 30 metru attālumā. Tas ļaus jūsu bērnam pierast pie automašīnas, pirms viņš būs gatavs vadīt automašīnu patstāvīgi!

Range Rover Sport SVR ir labākā pirmā automašīna, kādu katrs bērns var vēlēties! Tas ir piemērots bērniem no 3 gadu vecuma, maksimālais svars  līdz 30 kg.

 Uzmanību! Nav piemērots bērniem līdz 3 gadu vecumam sīku detaļu dēļ.

Specifikācija:

Neto svars: 15,6 kg

Bruto svars: 18,1 kg

Vecums: 3 gadi+

Kastes izmērs (G x P x A): 101,0 x 54,0 x 30,0 cm

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs

  • Apskatīts: 20
  • Ražotājs: Babydream
  • Modelis: 09-4794
  • 239,00€
Loading...
Loading...