Cybex Cloud Z i-Size Passion Pink Plus Bērnu autosēdeklītis 0-13 kg

Cybex Cloud Z i-Size Passion Pink Plus Bērnu autosēdeklītis 0-13 kg

Cloud Z I-size ir pēctecis godalgotajā Cloud Q koncepcijā, turklāt tas ir par 15% vieglāks nekā iepriekšējie Cloud Q autokrēsli. Autokrēsls ir aprīkots ar lineāro sānu sadursmes triecienu aizsardzību (LSP), kā arī enerģiju absorbējošu sēdekļa apvalku, kas būtiski palielina Jūsu bērna drošību sānu trieciena sadursmē. Cybex Cloud Z I-size  autokrēslu var uzstādīt guļus pozīcijā atrodoties ārpus automašīnas, kā arī var viegli nomainīt jostu augstumu, aprīkots ar 11 pozīcijās regulējamām, integrētām drošības jostām. Pateicoties novatoriskajam  Base Z mehānismam, sēdekli var pagriezt, lai atvieglotu bērna ievietošanu automašīnā un izņemšanu no tā. Bāze ietver arī braukšanas virziena vadību (D.D.C.), kura nodrošina, ka bērnu sēdeklīti nevar pagriezt uz priekšu vērstā stāvoklī.

Par produktu:

Paredzēts bērniem no dzimšanas līdz 13 kg (45-87 cm)

Autokrēsla svars: 4,8 kg

Unikāla Smart Clip tehnoloģija

Ergonomiska guļus pozīcija ārpus automašīnas

D.D.C Braukšanas virziena vadība

Lineārā sānu sadursmes sistēma

Liels jumtiņš ar UPF50+ aizsardzību

Augstumā regulējams galvas balsts

Jaundzimušā ieliktnis

Ceļošanas sistēma

GUĻUS ATZVELTNE - ERGANOMISKA GUĻUS POZICIJA ĀRPUS AUTOMAŠĪNAS

Cloud Z funkcija ļaus ārpus automašīnas mainīt autokrēsla stāvokli uz horizontālu. Ar garāku kāju balstu un guļus pozīciju bērns gulēs ērti un ergonomiski pareizā stāvoklī. Leņķis ir viegli regulējams ar vienu roku neizņemot bērnu no autosēdeklīša.

ROTĒJOŠS MEHĀNISMS, BRAUKŠANAS VIRZIENA VADĪBA (D.D.C.)

Izmantojot ar autokrēsla bāzi Z, novatoriskais rotējošais mehānisms nodrošina ērtu autokrēsla ievietošanu un izņemšanu, neradot spriedzi vecāku mugurai. Bāze Z ļauj viegli pagriezt krēslu ar bērnu uz pozīciju pretēji braukšanas virzienam. Braukšanas virziena vadība (D.D.C.) novērš nepareizu lietošanu un atļauj krēslu pagriezt tikai pretēji braukšanas virzienam.

INTEGRĒTA SĀNU AIZSARDZĪBA

L.S.P Cloud Z i-Size sānu aizsardzības sistēma piedāvā lielāku drošību sānu trieciena sadursmes gadījumā. Tas samazina sānu trieciena spēku kombinācijā ar enerģijas absorbējošo korpusu par aptuveni 25%.

MODUĻA SISTĒMA

Autokrēsla isofix bāze savienojas ar Cloud Z i-size un Sirona Z, nodrošinot vienmēr drošu braukšanu no dzimšanas līdz pat 105cm apm.4 gadiem.

GALVAS BALSTA REGULĒŠANA

Galvas balstu var regulēt 11 pozīcijās, individuāli pielāgojot bērnam augot.

Iebūvētais drošību jostu mehānisms, padara ātru un vieglu drošības jostu regulēšanu - dažu sekunžu laikā iespējams drošības jostas pielāgot jau lielākam bērnam.

IZŅEMAMS JAUNDZIMUŠĀ IELIKTNIS

Cloud Z I-size komplektācijā ir zīdaiņu ieliktni, kurš nodrošina mazulim guļošu pozīciju un mazina bērna galvas nosvēršanās iespējamību miega laikā, kas varētu izraisīt nopietnas elpošanas problēmas. Lai palielinātu autokrēsla platību, jaundzimušā ieliktnis ir jāizņem, bērnam sasniedzot augumu 60 cm.

TRAVEL SYSTEM - CEĻOJUMA SISTĒMA

Cloud Z I-Size var savienot ar jebkuru ratu rāmi no firmas Cybex, kā arī ar daudziem citiem ratiņu zīmoliem, izmantojot adapterus. Lai nodrošinātu papildus mobilitāti autosēdeklis var kļūt par daļu no ērtas un mobilas ceļošanas sistēmas.

ENERĢIJU ABSORBĒJOŠS KORPUSS

Drošība ir jebkura CYBEX  automašīnas sēdekļa galvenā prioritāte: elastīgā materiāla struktūra absorbē trieciena spēku un palīdz to novirzīt no bērna.

JAUNI AUDUMI

Moderna dizaina un mūsdienīgu krāsu kombinācija ar augstas kvalitātes audumiem.  Cloud Z I-Size ir apvienoti divu veidu audumi: ļoti mīksts un patīkams audums krēsliņa iekšpusē un stigrs, izturīgs audums krēsla ārmalās. Šāda kombinācija nodrošinās jūsu mazulim ērtu atrašanos autokrēslā visu ceļojuma laiku, kā arī lieliski iederēsies jūsu automašīnas salonā.

Tehniskā informācija:

Garums / platums / augstums: 670/440/380 mm

Svars: 4,8 kg

ANO R129

Audumu pārvalku mazgāt veļas mazgājamā mašīnā 30 ° temperatūrā


Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs

  • Apskatīts: 41
  • Ražotājs: Cybex
  • Modelis: Cloud Z i-Size Passion Pink Plus
  • 359,00€
Loading...
Loading...