Crane Digitālais ultraskaņas gaisa mitrinātājs, EE 6903

Crane Digitālais ultraskaņas gaisa mitrinātājs, EE 6903

Ir pierādīts, ka Crane CLEAN CONTROL pret mikrobu materiāls palīdz samazināt pelējuma un baktēriju veidošanos gaisa mitrinātāja apakšējā daļā par 99,96%. Gaisa mitrinātāji efektīvi mitrina gaisu gan siltu, gan vēsu miglu. Lietojot funkciju ar silto miglu, ūdens tiek uzsildīts un veidojas silta migla, bet vēsā migla īpaši neietekmē istabas temperatūru. Lai radītu miglas plūsmu, šis gaisa atsvaidzinātājs lieto metāla membrānu, kas vibrē ar ultraskaņas frekvenci līdzīgi kā elements augstas frekvences stereo iekārtās. Ultra skaņas gaisa mitrinātājs darbojas klusi un veido smalku miglu.

Šī gaisa mitrinātāja komplektācijā ir tālvadības pults. Nospiest taimera taustiņu, lai iestatītu laiku (no 1 līdz 12 stundām). Lai bagātinātu miglu ar negatīviem joniem telpas atsvaidzināšanai. Iespējas regulēt miglas intensitāti (zema,vidēja vai augsta)

Gaisa mitruma līmeņa regulācija intervālā no 45-90%. Vēsa migla veidojas automātiski, tiklīdz tiek ieslēgts gaisa mitrinātājs. Ja tiek nospiests taustiņs pārslēgšanai uz silto miglu, tad tā sāk izplūst 15 minūšu laikā.

Spriegums: 230V

Tīkla frekvence: 50Hz

Jauda: 30W/110W

Ūdens tvertnes ietilpība: ~4,92 litri

Gaisa mitrināšanas kapacitāte: Līdz 50m2

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs

  • Apskatīts: 355
  • Ražotājs: Crane
  • Modelis: EE 6903
  • 115,00€
Loading...
Loading...